Czytnik VDO

DLK Pro Czytnik do pobierania danych

z tachOgrafów oraz kart cyfrowych kierowców

Proste i wydajne narzędzie dla użytkownika

VDO_TTS_DLKPro_ISK-01_2012_MC

DLK pro Klucz do pobierania VDO jest idealnym środkiem do pobierania i archiwizacji danych pamięci masowej z tachografu cyfrowego i danych z kart kierowców , skierowany do flot, serwisów i organów kontrolnych .

Dane z tachografów cyfrowych pobierane są przez szeregowy 6 pinowy interfejs, który jest kompatybilny z wszystkimi tachografami cyfrowymi. Zintegrowany czytnik kart chipowych pozwala na pobranie danych bezpośrednio z karty kierowcy. Przed pierwszą operacją, czytnik kart chipowych jest aktywowany przez kartę licencyjną. W innym wypadku, karta kierowcy może być pobrana poprzez 6 pinowy interfejs. Poprzez port USB dane przenoszone są szybko i bezpiecznie na komputer.

Przenośny klucz, wielkości telefonu komórkowego z zintegrowanym ekranem dotykowym o rozmiarach h2,2”, zapewnia maksimum komfortu i łatwą obsługę . Ekran wyświetla ostatnie pobrania, przypomnienia o przyszłych pobraniach, informację o poziomie naładowania baterii i o pojemności pamięci.

Bezpieczeństwo danych jest bardzo ważne w DLK pro. Dzięki zintegrowanej karcie SD w każdej chwili można tworzyć zewnętrzną kopię zapasową .

VDO_TTS_Visual_DLKPro_DLK-04_2012_MC

DLK Pro Klucz do pobierania nie potrzebuje zarówno zasilania do pobierania danych z tachografu, ani do przenoszenia danych na komputer, dlatego zawsze jest gotowy do użycia w pojazdach i w biurze. Zintegrowana bateria do wielokrotnego ładowania jest wymagana tylko do pobierania danych z karty kierowcy i do wyświetlania danych na wyświetlaczu.

DLK Pro Klucz do pobierania ma zintegrowane oprogramowanie, które wizualizuje i archiwizuje dane. DLK Pro Klucz do pobierania może być również wykorzystywany w każdym komputerze jako zwykły nośnik danych USB.

VDO_TTS_DLKPro_DLK-03_2012_MC

ZALETY:

● przyjazny dla użytkownika: lekki, poręczny, spójny i prosty w obsłudze

●spełnia wymagania prawne dla flot i serwisów , dotyczące pobierania

●spełnia wymagania prawne dla pojazdów we flotach dotyczące archiwizowania

● pobieranie danych z pamięci masowej i karty kierowcy ze wszystkich tachografów cyfrowych (urządzenia 12V i 24 V)

● możliwość pobrania danych z karty kierowcy poprzez zintegrowany czytnik kart chipowych

● poręczny 2,2 calowy ekran dotykowy, do wyświetlania ostatnich pobrań, statusu pobrań, poziomu naładowania baterii i dostępnej pojemności pamięci

● dodatkowa dioda wyświetlająca status pobrania, sygnał dźwiękowy informujący o zakończeniu pobrania

● przypomnienie o wymaganych pobraniach

● zewnętrzne źródło zasilania nie jest wymagane do pobierania danych z tachografów cyfrowych i do weryfikacji na komputerze

● pamięć na około 6000 pobrań (kwartalnie)

● 2 GB pamięci

● szybka wymiana danych z tachografu cyfrowego na PC dzięki wejściu USB

● może być używany jak zwykły nośnik danych USB

● możliwość konfiguracji ekranu pod użytkownika

● dostępne w 29 językach

VDO_TTS_Visual_DLKPro_DLK-03_2012_MC

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI CZYTNIKA