TachoDroid® – czytnik kart kierowców i tachografu w telefonie komórkowym

slide1Z przyjemnością polecamy Państwu nowość w naszej ofercie – aplikację na telefon komórkowy z systemem Android, która umożliwia odczyt kart kierowców i tachografów w dowolnym czasie i miejscu. Telefon wykorzystując własne połączenie internetowe wyśle odczyty bezpośrednio na e-mail firmowy – pozwala to spełnić wymogi terminów odczytów nawet gdy kierowca jest daleko od firmy – wystarczy, żeby miał przy sobie telefon lub tablet z aplikacją TachoDroid®.

Aplikacja w wersji DEMO jest bezpłatna, posiada pełną funkcjonalność i można przetestować ją w dowolnym momencie, ale odczyty wykonane w wersji DEMO będą dostępne dopiero po aktywacji licencji.

Aby zainstalować program na telefonie z systemem Android należy wejść na stronę pobrać wersję DEMO TachoDroid . Na niektórych telefonach może być wymagane zezwolenie na instalację aplikacji z “Nieznanych źródeł [v]” w ustawieniach zabezpieczeń telefonu.

Aby zakupić licencję prosimy o kontakt z naszym biurem lub po instalacji w menu aplikacji należy wybrać opcję ZAKUP LICENCJI i wpisać swoje dane oraz kod promocyjny DSPM i wysłać zgłoszenie. Na podany swój e-mail otrzymacie Państwo dalsze instrukcje dotyczące oferty promocyjnej, płatności i realizacji zamówienia oraz ewentualnie dodatkowych elementów wyposażenia (czytnik do telefonu, kabel do tachografu).

Aplikacja współpracuje z większością zwykłych czytników USB do kart chipowych (np. Omnikey, SCR) używanych do podpisów ZUS, autoryzacji transakcji bankowych.

W razie pytań prosimy o kontakt z naszym biurem – doradzimy najlepsze rozwiązanie.

Podstawowym wymogiem technicznym dotyczącym telefonu / tabletu jest włączona opcja OTG (Host USB) złącza USB. Prosimy o weryfikację swojego telefonu pod tym względem gdyż bez tej funkcji portu USB nie ma możliwości korzystania z czytnika podłączonego do telefonu.