Strefy i plakietki ekologiczne

Green Zones Logo

DSPM, Dolnośląskie Stowarzyszenie Przewoźników Międzynarodowych z siedzibą we Wrocławiu i Green Zones GmbH, międzynarodowy dostawca usług w zakresie stref ekologicznych i plakietek ekologicznych w Europie z siedzibą w Berlinie, wynegocjowało specjalną umowę dla członków stowarzyszenia.

Poniżej każdy z naszych członków może znaleźć informacje na temat Green Zones GmbH:

 Informacje ogólne

(link: https://www.green-zones.eu/pl.html)

Plakietki i winiety

(link: https://www.green-zones.eu/pl/plakietki.html)

 Aplikacja Fleet App

(link: https://www.green-zones.eu/fileadmin/green-zones.eu/Bilder/Fleet-App_Flyer_A4/PL-FlyerA4_web.pdf)

Na podstawie umowy o współpracy nasze stowarzyszenie ma przyjemność poinformować Państwa, że Green Zones w ramach swojej oferty zgodziło się zaoferować specjalne ceny i usługi dla wszystkich członków związku. Uzgodnione ceny i rabaty dotyczą dwóch różnych obszarów usług w Green Zones.

  1. Plakietki oraz winiety

Dla wszystkich członków, którzy chcą zamówić więcej niż trzy zestawy po 5 naklejek lub 20 lub więcej indywidualnych naklejek, uzgodniliśmy prosty sposób za pomocą bardzo oszczędzającego czas serwisu Excel (tabela Excel). Wypełnioną tabelę Excele można wysłać do nas lub bezpośrednio na adres e-mail kierownika ds. kluczowych klientów Green Zones w Polsce.

Wszyscy pozostali członkowie, którzy chcą zamówić mniej niż trzy pakiety lub 20 plakietek / rejestracji, mogą zamówić je bezpośrednio w sklepie Green-Zones.

Ważne: Aby uzyskać wyżej wymienione zniżki, w tabeli lub w sklepie należy wpisać specjalny numer stowarzyszenia. Numer można je znaleźć w naszym biuletynie lub uzyskać w naszym biurze.

  1. Green Zones Fleet App

Ponadto z dumą informujemy, że nasze stowarzyszenie jako pierwsze w Polsce zaprezentowało jedyną i unikalną na świecie aplikację flotową Green Zones Fleet App dotyczącą stref ekologicznych oraz zakazów prowadzenia pojazdów z silnikami diesla. Wszystkie informacje, koszty oraz umowę można znaleźć w strefie Fleet-App Green Zones.

Uzgodniliśmy również oszczędność na zamówieniu aplikacji flotowej w trzech różnych wersjach. Skutkuje to nie tylko trwałymi oszczędnościami kosztów, ale również eliminuje wysokie kary w strefach ekologicznych oraz ewentualne kary umowne, które powstałyby w przypadku zignorowania zakazów prowadzenia pojazdów dla partnerów umowy.